Jest wsparcie dla Batlic Pipe

platformy forex

Jest wsparcie dla Batlic Pipe

Batlic Pipe to projekt mający na celu połączenie systemów gazowych Polski i Danii, który może zwiększyć bezpieczeństwo energetyczne w regonie Morza Bałtyckiego i w Europie Środkowej. Za realizację pomysłu odpowiadać będzie polski operator sieci przemysłowych Gaz-System oraz jego biznesowy partner duńska spółka Energine.dk. 

Projekt zyskał przychylność członków Unii Europejskiej, którzy zgodzili się wesprzeć go finansowo kwotą w wysokości 37 mln euro. W tym celu planowane jest użycie Connecting Europe Facility, czyli międzynarodowego instrumentu finansowego umożliwiającego finansowanie kluczowych infrastruktur linii w transporcie, energetyce i telekomunikacji.  

Inwestycja może wpłynąć na ceny niektórych surowców, dlatego traderzy inwestujący online winni przyglądać się projektowi ze szczególną uwagą.   

Ryzyko Inwestycji: Kontrakty CFD są  instrumentami złożonymi tym samym wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty zainwestowanych środków z powodu dźwigni finansowej. 57% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na takie ryzyko utraty pieniędzy.