Już jutro poznamy decyzje FED.

platformy forex

Już jutro poznamy decyzje FED.

Już za kilka godzin rozpocznie się posiedzenie Systemu Rezerw Federalnych Stanów Zjednoczonych, podczas którego zgromadzeni będą dyskutować między innymi nad podniesieniem stóp procentowych. Może być to również ostatnie posiedzenie w roli przewodniczącej dla Pani Janet Yellen, która nie cieszy się sympatią obecnego prezydenta USA – Donalda Trampa.

Pomimo planowanej dyskusji, wydaje się mało prawdopodobne aby stopy procentowe ponownie zostały podniesione. Obecnie znajdują się na poziomie 1,0 proc. – najwyżej od 2008 roku. Hipotetyczne, gdyby decyzja zapadła na „TAK”, możemy oczekiwać znacznych wzrostów na cenie Dolara Amerykańskiego czy indeksów giełdowych takich jak S&P 500 czy NASDAQ100.

Taki okres to dobry czas na inwestowanie online wy wybrane aktywa. Więcej informacji na ten temat możecie Państwo znaleźć na naszej stronie. 

Ryzyko Inwestycji: Kontrakty CFD są  instrumentami złożonymi tym samym wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty zainwestowanych środków z powodu dźwigni finansowej. 57% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na takie ryzyko utraty pieniędzy.