patronfxlargelogo

PATRON FX NA MT4!

Wykorzystaj zysk z otwartych pozycji 

Hedge'uj by  uwalniać margin!

Poznaj model STP

Korzystaj z niższych wartości SWAP'ów

Poznaj nas!

Wypełnij formularz

OFERTA PRO

 

Klikając DARMOWE DEMO , akceptuję Warunki korzystania oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez przedstawiciela Patron FX (znaku towarowego ForexTB) na temat produktów finansowych i usług.

Oferta PRO MT4!

W Patron FX przygotowaliśmy innowacyjną propozycję dla naszych Klientów, dzięki której mogą efektywniej korzystać ze środków zgromadzonych na rachunkach. Przewaga naszej oferty polega na możliwości wykorzystania zysku z otwartych pozycji do nowych transakcji. Aby lepiej zobrazować korzyść płynącą z naszej oferty posłużmy się przykładem. Depozyt (Balance) na rachunku Klienta wynosi 2000 EUR. Klient decyduje się na otwarcie pozycji o wielkości 1 lota (100000 USD) na parze walutowej EURUSD. W tym momencie jako depozyt zabezpieczający (Margin) zostaje pobrana kwota 1000 EUR (dźwignia 1:100). Przy założeniu, że transakcja odnosi zysk – na przykład 100 EUR, mimo nie zamknięcia pozycji przez Klienta, odkłada się na Equity. W rezultacie Klient ma 1100 EUR wolnych środków pod nowe transakcje (gdyż 1000 EUR wykorzystane jest pod zabezpieczenie otwartej pozycji).

Więcej informacji

INWESTUJ Z PATRON FX! POZNAJ NASZE PLATFORMY MOBILNE!

EUR/USD 0.0

GBP/USD 0.0

USD/JPY 0.0

GOLD 0

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Dzięki nasze kooperacji z mBank / DGK kapitał inwestycyjny naszych Klientów jest zabezpieczony gwarancją bankową regulowanego przez KNF banku. Każde konto z osobna zabezpieczone jest gwarancją bankową do kwoty  100 000 EUR.