patronfx_190x140

WEJDŹ NA WŁAŚCIWĄ DROGĘ INWESTYCJI!

Handluj na 20 giełdach

Unikalny model STP (Straight Trough Processing)

Dźwignia 1:100

POZNAJ NAS!

Wypełnij formularz

New Form

 

Klikając RACHUNEK DEMO , akceptuję Warunki korzystania oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez przedstawiciela Patron FX (znaku towarowego ForexTB) na temat produktów finansowych i usług.

INWESTUJ Z PATRON FX! KORZYSTAJ Z KONKURENCYJNYCH CEN W SYSTEMIE STP!

EUR/USD 0.0

GBP/USD 0.0

USD/JPY 0.0

GOLD 0

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

W ramach zapewnienia najlepszej możliwej gwarancji zdeponowanych środków Patron FX podjął współpracę z  mBankiem. Rozwiązanie te gwarantuje zabezpieczenie depozytu w pełni regulowanym przez KNF banku na mocy gwarancji funduszy bankowych na kwotę nawet do 100 000 EUR . 

Patron FX jest również członkiem ICF - Investor Compensation Fund (Funduszu Rekompensat Inwestycyjnych), który obejmuje swoją bezpośrednią gwarancją, depozyty do kwoty 20 000 EUR.

Najnowsze Technologie! 

Patron FX zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości technologię oraz platformy inwestycyjne dopasowane do potrzeb i realiów rynkowych. 

- Dobrze znana, popularna, kompleksowa  MT4 bezpośrednio połączona z STP.

- Platforma przeglądarkowa  prosta, dostępna bez instalacji. 

- Platformy mobilne pozwalające na zawieranie transakcji przez smartphone lub tablet działające z systemami iOS i Android . 

Dedykowana oferta!

Zmęczony "płaceniem" za 1600 instrumentów, których nie używasz? Wyselekcjonowana oferta Patron FX budowana jest na popularnych i wolatylnych instrumentach! Mniejszy wachlarz instrumentów pozwala skupić się na tych które, liczą się na rynkach kapitałowych i handlować nimi w konkurencyjnych cenach.

Metoda transakcji Straight Through Processing (STP) pozwala Klientom Patron FX na zawieranie transakcji bezpośrednio z rynkiem bez ingerencji dealing desk'u. Transakcje w najczystszej formie - prosto na rynek!  Dedykowana oferta dla traderów , którzy cenią bezpośrednie inwestowaniem z rynkiem!!